Terugblik 2011

Mijn doelstellingen voor 2011 waren : 3 triatlons en 1 halve marathon.

Het is helemaal gelukt. Mijn tweede halve marathon in Visé was bloedheet (29°) en er werden inderdaad 3 triatlons afgestipt : Kortrijk, Rijkevorsel en Wuustwezel voor de 2de keer.

Omwille van het weer had ik me voorgenomen geen triatlon te doen voor juli, maar dat was buiten de grillen van de natuur gerekend, want het warmste seizoen viel juist in de lente.

2011 vink ik af met 172 activiteiten en goed voor 1534 km. Ook al had (en heb) ik nog geen echt vast schema voor triatlon, toch blijkt ‘de gedachte’ zich al vertaald te hebben in de trainingen.

De 172 activiteiten vallen uiteen in

88 keer lopen, goed voor 855 km (blauw)
18 keer fietsen, goed voor 529 km, (met één uitschieter van boven de 100 km !) en (rood)
41 keer zwemmen (groen)

Afbeelding

Al bij al ben ik best verrast. Want misschien lijkt dit een redelijke verdeling, ik blijf toch sporten ‘op goesting’.

Ik vind triatlon een bijzonder avontuurlijke sport maar eigenlijk vind ik vooral de trainingen het allerleukste. Ik heb het zwemmen echt te pakken en doe dat dolgraag.
Dit jaar leerde ik de Wielerbond kennen en heb veel te laat hun toertochten ontdekt. Fietsen is immers niet mijn sterkste kant noch het meest geliefde, maar zo’n toertocht brengt je op verrassende plaatsen en is zo verzorgd dat het zelfs een fijne uitstap is.

Van de 855 km heb ik er 219 op de loopband gelopen. Ook dat vind ik nog meevallen.

 

Leukste herinneringen zijn

en tenslotte ook de girlpower van Edith, Jess en Odile. Ik geef onmiddellijk toe : alleen zou ik niet deelnemen aan triatlonwedstrijden, terwijl je juist dit nooit op jezelf kan doen !

 

En 2012 ?
Concrete plannen zijn er nog niet echt, maar 5 keer triatlon zou mooi zijn, alsook opnieuw 1 halve marathon. Of het mag gewoon zijn zoals het was in 2011, want daar ben ik best tevreden mee !

Toch nog één doelstelling : nichtje Charlotte naar de 10 km brengen ! We will rock !

About these ads

5 reacties op “Terugblik 2011

  1. Wow, dat is ook een pak kilometers als je bedenkt dat je er nog bij hebt gefietst en gezwommen! Veel succes met je wat je doet dit jaar, ik blijf supporteren, als is het vaak ‘op afstand’ :-)

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s